12. prezentační ples Centra Kaňka

12.01.2018 11:42

... aneb z lodiček do lyžáků 2018...

12. ledna 2018 se díky velkorysé podpoře našeho dlouholetého partnera, Hotelu MAS Sezimovo Ústí, mohl tamtéž uskutečnit v pořadí již 12. ples Kaňka o.p.s., tentokrát s tématem "Škraboškový bál", v báječných rytmech kapely Seskupení za účelem a jedinečného moderování Marka Cihláře.

Výtěžek ze vstupného a soutěže o ceny bude jako již tradičně věnován na uspořádání týdeního  zimního sportovně rehabilitačního pobytu dětí s postižením v Černém Dole. 

Jak je vidět z fotoalba, ples se báječně vydařil. Jeho milá a téměř rodinná, ale přesto důstojná atmosféra, kterou tak často oceňují jeho letití návštěvníci, čiší i z fotografií, které pochází z ruky Kateřiny Havlíčkové. Pro jednotlivé fotografie s vyšším rozlišením  pro případný tisk si můžete napsat na budilova@kanka.info.

Další poděkování za pomoc při pořádání plesu patří:  Faridu Dilmaghani za plakát, STK 6dance za předtančení skupiny GR8 a Dominiky Mrázkové, IMA Dance a Ivě Lutovské za předtančení dětí, zaměstnancům Kaňka o.p.s. za dobrovolnou práci na plese, všem rodičům, zaměstnancům a přátelům Kaňka o.p.s. za ceny do soutěže, zejména pak Biscuiterii & Cukrářství Sladké od Blanky, společnostem Rumpold s.r.o., Zeelandia spol. s r.o., SA-RPOS SERVIS, s.r.o., Bonno Gastro Servis s.r.o., Intersnack a.s., Silon s.r.o., Rašelina a.s.,  pneuservisu Petr Merxbauer Chotoviny, časopisu Marianne bydlení a rodině Blažkových a Münsterových. Těšíme se na 18. ledna 2019!