6. charitativní koncert na Svatého Václava

28.09.2018 11:40

TISKOVÉ OZNÁMENÍ, 10. září 2018

"Jablkoň je setkáním Georga Friedricha Händela s pračlověkem. Tato velmi stručná charakteristika publicisty Jiřího Černého asi nejlépe vystihuje svéráznou hudbu ryze české (pražské) skupiny, která se s nevšedním nadhledem pohybuje na hranících moderní vážné hudby a popu."

Jablkoň s legendárním Michalem Němcem a tradičně i kapely Le´Grace, Cihelna a spol., Music Stars ZUŠ Sezimovo Ústí a na závěr Tábor Superstar Band s fragmenty z rockové opery Jesus Christ Superstar. To jsou lahůdky letošního šestého charitativního koncertu, který pořádá na svatého Václava 28. září od 13 hodin na TGM Centrum Kaňka.

  V průběhu odpoledne na TGM naleznete tematická stanoviště a doprovodný program nejenom pro děti. Zkusili jste někdy slalom tak, jak ho prožívá vozíčkář? Přijďte, možná budete překvapeni...

 

Vstupné je po celé odpoledne zdarma, na místě bude tradičně probíhat veřejná sbírka na podporu terapií pro děti s postižením. S kasičkami veřejné sbírky se v centru Tábora den před koncertem i během koncertu budou pohybovat v bílých tričkách s logem Kaňka studenti sexty Gymnázia PdC.

Těšíme se na Vás tentokrát výjimečně na náměstí TGM v Táboře!

Akci již tradičně podpořili: Jihočeský kraj v rámci kulturních grantů, Město Tábor v rámci dotací z kulturního fondu, Brisk Tábor a.s. a APSS ČR. Poděkování patří i Technickým službám Tábor a E.ON Česká republika.