8. prezentační ples - Parukový bál

28.02.2014 20:00

Díky každoroční přízni Hotelu MAS v Sezimově Ústí mohl 28.2. proběhnout již 8. prezentační ples Kaňky o.p.s.. Vyprodáno bylo jako tradičně hned po zahájení rezervace vstupenek a krásný výtěžek plesu pomůže uhradit monolyžařský výcvik na zimním sportovně-rehabilitačním pobytu Kaňky.

Už podruhé si účastníci mohli sami vybrat hlasováním téma plesu. Až když jsme odhlasovali, zjistili jsme všichni, jak náročné je najít slušivou paruku. Ale podle fotek v tomto albu můžete vidět, že záležet jsme si nakonec dali úplně všichni. 

Mimochodem - o tématu plesu příštího (ano, mluvíme tu o roce 2015:-), můžete už také hlasovat zde.

V předsálí byla připravena prezentace partnerů Kaňky a sponzorů za rok 2013 s poděkováním. Na další desce jsme si pohráli s fotodokumentací průběhu loňského roku a jeho pro Kaňku důležitých milníků. Sál hotelu byl vyzdoben siluetami účesů a paruk. 

O program a zlatý hřeb předtančení se letos postarali tradičně úžasní mistři Iva Lutovská a Martin Neveloš. Předskokany jim dělali tanečníci ze Sportovního tanečního klubu 6 DANCE Hanky Stehlíkové s tanečními ukázkami latinsko-amerických tanců. Po zahájení plesu skupinou Kaňka a její tygři (Dášo - děkujeme za vedení!) proběhly ukázky břišních tanců mistryň republiky ve své kategorii - studio ATAK v choreografii trenérky Pavlíny Véle. Hrála nám kapela MIX a o překvapení se postaralo výborné Schimmerle Klezmer Trio, v den plesu přejmenovaní na Schimmerle Klezmer Band:-).

Děkujeme těm, kteří nezištně pomohli zdárnému průběhu letošního plesu:

Hotel MAS 

Farid Dilmaghani - grafika plakátu

RUDI a.s. - tisk plakátů

Dušan Běhounek - moderátor

Pedram Dilmaghani - fotograf

Iva Lutovská

Martin Neveloš

Hana Stehlíková a 6 Dance

Dagmar Brázdilová a břišní tanečnice

Schimmerle Klezmer Trio

Za pomoc při získání cen do soutěže:

E-on

Zeelandia

Hartmann

Octan new

Studio Heat

Rodiče dětí z Kaňky

Zaměstnanci Centra Kaňka