Týden otevřených dveří

01.10.2015 00:00

V rámci Týdne sociálních služeb každoročně Centrum Kańka otevírá své dveře návštěvníkům. 

  • 9.10.2015 jsme v Kaňce přivítali milou návštěvu - PhDr. Karolínu Maloň Friedlovou, první mezinárodně certifikovanou lektorku konceptu Bazální stimulace®, se kterým v Kaňce o.p.s. již řadu let pracujeme.

Osobně nám přivezla svou novou knihu Bazální stimulace®, ve které je i kazuistika a materiály k AAK od nás. Tohoto výběru si velmi vážíme a přejeme knize i paní Karolíně mnoho úspěchů.

  • Ten samý den jsme rovněž mohli v Kaňce přivítat návštěvu z marketingového oddělení firmy SILON s.r.o., která je dlouhou dobu největším místním partnerem naší organizace.

Strávili jsme společně několik hodin při prohlídce provozu Centra Kaňka i plánováním další spolupráce obou organizací. Děti v Kaňce využily příležist pochlubit se novou písničkou a ukázat návštěvě, co se učí. Návštěva paní Čapkové i Hánové je dalším milým důkazem toho, že společnost SILON s.r.o. bere společenskou odpovědnost firem vážně a rozhodně ne povrchně - a my jsme za to rádi. 

  • Další dámy navštívily Centrum Kaňka hned začátkem týdne. Skupinka z Klubu důchodců z Helsinské ulice s námi strávila příjemnou část odpoledne, zajímala se o naši práci s dětskými klienty a podívala se do tříd i pracoven terapií.
Našim milým návštěvám děkujeme a přijjďte zas!