Koncert, který otevírá dveře - potřetí

28.09.2015 09:15

Kliknutím na plakát se Vám zobrazí webové album z koncertu.
 
Protože je v Kaňce stále co zlepšovat a prostory pro odborné terapie pro děti s postižením v Centru již dlouho nevyhovují, pokračuje Kaňka v úspěšném charitativním projektu z loňského a předloňského roku - i když jeho výtěžek bude otevírat dveře v přeneseném významu.

Letošní charitativní koncert na Žižkově náměstí proběhl na svatého Václava v pondělí 28. září od 13 do 20 hodin. Výtěžek veřejné sbírky, která v pondělí a úterý proběhla v ulicích Tábora, bude použit na přestavbu pracoven terapií tak, aby Kaňka mohla lépe uspokojit potřeby dětí s postižením z Tábora a okolí.
 
Letos na Žižkově náměstí vystoupili: 

13:00     Le´Grace (aneb kapela strýčínka Libora)

14:15     Music Stars Band (ZUŠ SÚ)

15:30     Cihelna a spol. (Veselí nad Lužnicí)

16:45     Fast Food Orchestra (Ska punk Praha)

18:00     Tábor Superstar Band (Rocková opera Jesus Christ Superstar v plném provedení)

Kdo na náměstí byl, potvrdí, že neopakovatelná atmosféra naplněného Žižkova náměstí opět nezklamala. Přispěla i k tomu, že se do dárcovských pokladniček vybrala krásná částkaPodle dnešního oficiálního Zápisu o výběru sběrací pokladničky Městského úřadu Tábor, který rozpečeťoval kasičky, se vybralo 49.624,- Kč.  

Doprovodný program si užily nejenom rodiny s dětmi. Skákací hrad, který nám laskavě zapůjčila energetická společnost E.ON zabavil nejmenší na dlouhé hodiny, malí i dospělí si mohli zkusit slalomovou dráhu na vozíčku, malování na tvář a smyslové hry bavily zejména děti. No a interaktivní prezentace monolyže s možností si ji vyzkoušet a poslechnout si o lyžování hendikepovaných více oslovila napříč věkem všechny návštěvníky.

Akce proběhla za podpory Města TáborNadace O2Rumpold s.r.o., Brisk Tábor a.s.APSS ČR a penzionu Na pastoušce v Malšicích. Děkujeme za Vaši podporu!