Letošní spolupráce se ZŠ Jarov vyvrcholila

26.06.2014 13:45
Slavnostní přebírání šeků 23. 6. 2013
 
 
Návštěva z Jarova - 6. 5. 2014

Již počtvrté navštívila Kaňku naše spřátelená škola z Jarova z Prahy. V letošním roce jsme uvítali druháčky a společně s nimi jsme strávili příjemný den. Dopoledne ve společné činnosti s dětmi v Kaňce a odpoledne pro nás paní Hroncová připravila úžasnou a poučnou prohlídku Tábora, za což jí tímto moc děkujeme.
Tato škola pro nás a ještě další čtyři organizace každoročně pořádá charitativní odpoledne, kde žáci prodávají své  výrobky, a pak vybranou finanční částku rozdělí mezi spřátelené organizace. V minulých letech jsme tyto částky využili na nákup výtvarného materiálu a na příspěvek na autobus pro školní výlety.

Tato spolupráce je pro nás důležitá, děti navazují nová přátelství, vyměňujeme si vzájemně dárky, a děti z Jarova se učí, jak mohou pomáhat ostatním. Do Kaňky jezdí rádi, velmi nás to těší. Přikládáme úryvek z děkovného dopisu.Vážená paní Hribová a všichni v Kaňce!
Chtěla bych Vám velice poděkovat za úžasnou návštěvu u Vás v Táboře. Všichni jsme si to velice užili! Osobně jsem byla moc ráda, že jsem uviděla mnoho známých tváří a mám pocit, že některé z dětí znám již velmi dlouho. Návštěva Kaňky byla jako vždy báječná (je to úžasná zkušenost pro naše děti a vyučující vidět, jakým způsobem se Vaše děti učí a chodí do školy) a prohlídka Tábora byla také velmi pěkná a speciání! 

Deanna Barešová
ředitelka programu
English Across the Subjects (EATS)