Návštěva z pražské ZŠ Jarov - English Across the Subjects

29.04.2013 09:00

25. dubna jsme v naší škole s radostí přivítali již tradiční a pro nás velmi milou návštěvu - děti a učitele programu English Across the Subjects (EATS) - ZŠ V Zahrádkách Jarov. Naše vzájemné každoroční návštěvy probíhají již několik let. 

Co na nich naše děti nejvíce baví?

Jirka: "Nejvíc se mi líbilo, když si zkoušeli náš zvedák (pozn.: zvedák na přesun vozíčkářů), bylo to docela legrační, asi se trochu báli. Taky si zkoušeli polohování, které s námi dělají tety v Kaňce o přestávkách. Balili jsme je do mumie. No a taky jsem jim předváděl, co všechno umím s vozíkem."

Petr: "Taky jsme s nimi hráli na trávě fotbal."

Pepa: "A naši dospěláci jim upekli koláčky, asi jim chutnaly."

Martina: "Byli si s námi prohlídnout naše pracovny terapií, nejvíc se jim líbila muzikoterapie a fyzioterapie. Byli i na arteterapii, logopedii a ergoterapii, tam se jim moc líbily pomůcky."

Petr: "Vyblbli se s námi na fyzioterapii na rehabilitačních Bobath válcích. Bylo to s nima dobrý. A taky si na pavilonu "A" zkoušeli vodní postel, to u nich ve škole prý nemají."

 

A tady je reakce ředitelky a organizátorky návštěvy u nás paní Deanny Barešové:

 

Vážená paní Hribová a VŠICHNI v Kaňce!
MOC VÁM DĚKUJI za umožnění tak úžasné návštěvy u Vás v Kaňce! Všem vyučujícím i mně se návštěva moc líbila a myslím si, že děti získaly pozitivní a "hmatatelnou" zkušenost, kterou si ponesou po celý svůj život. Cestou domů si děti o návštěvě mezi sebou povídaly a také vím, že v pátek ve škole vyprávěli o návštěvě vyučujícím i dětem, které do Tábora nemohli jet. A všechno, co říkaly, bylo pozitivní. Jsem si jistá, že po návratu domů mluvili o výletě i se svými rodiči. Vaše "prohlídka" Kaňky byla absolutně perfektní a neměnila bych na ní jedinou věc. Ještě jednou Vám velice děkuji a jsem moc vděčná, že spolu můžeme spolupracovat. 
Zde přikládám jen několik fotografií, protože jsem si jistá, že i Vy sami jste nějaké pořídili.

Vyřiďte prosím mé pozdravy všem dětem a personálu v Kaňce.
S co nejsrdečnějšími pozdravy,

 

Deanna Barešová
ředitelka programu
English Across the Subjects (EATS)- ZŠ V Zahrádkách
Tel: 608 238 133
E-mail: dbaresova@yahoo.com