Ondřej Sokol a stand-up comedy CELEBRITY

05.02.2016 19:00

Nová Stand-up comedy „CELEBRITY“ v podání herce a režiséra Ondřeje Sokola v pátek zaplnila velký sál Divadla Oskara Nedbala v Táboře nejenom diváky, ale hlavně výbuchy smíchu. Ondřej Sokol během svého sólového komického výstupu prozradil mnohé nejen na sebe, ale také na své kolegy „V tomto případě je člověk na jevišti sám za sebe. Vypráví věci ze svého života. Vždyť stand-up comedy jsou přece založené na tom, že lidé jsou výjimečně upřímní a rozebírají věci, které by jinde neřešili,“ říká Sokol.

Milovníci partičkovského humoru i přátelé Centra Kaňka,  které do hlediště přivedl charitativní přesah celé akce, svou přítomností pomohou Kaňce financovat projekt přestavby terapeutických pracoven. Nedostatek prostor pro terapie, které jsou jedním z hlavních pilířů péče o děti s postižením, je v současné době v Kaňce totiž často skloňovaným tématem.

Toto téma přivedlo do divadla i pana Bernarda Morawitze, který za partnerskou společnost SILON předal Kaňce již tradičně darovací šek v hodnotě 100.000 Kč. Starosta Města Tábor pan Jiří Fišer, který nad představením převzal záštitu, pak vyslovil všem z Kaňky dík za jejich práci pro děti s postižením. Město Tábor rovněž podpořilo akci částkou 5.000,- Kč z Aktivních grantů odboru KaCr.

 

Výtěžek ze vstupného je letos krásných 38.000,- Kč. Děkujeme!