Benefice k 10 letům od založení Centra Kaňka

10.08.2012 14:56

 

Centrum Kaňka oslavilo 8.6. kulaté výročí - Benefice se vydařila

Jak můžete vidět z alba fotografií, připomínala v pátek 8.6. zahrada Centra Kaňka obrovský zahradní piknik. Oficiální gratulanti, přátelé Centra, rodiny "našich" dětí a všichni, kdo se přišli pobavit, proudili od 16 hodin otevřenou branou. "Je to pro nás obrovská vzpruha, když můžeme cítit a slyšet podporu všech, kteří si našli čas a přišli to s námi oslavit" komentovala to ředitelka Centra Irena Lintnerová. "Kromě toho, že výtěžek podpoří služby našeho Centra pro děti s postižením, je pro nás velmi důležité takto sdílené potvrzení toho, že se ubíráme správným a užitečným směrem - obzvláště v dobách, kdy financování sociálních služeb prochází velkou krizí."

Děti i dospělí procházeli různá stanoviště (nechybělo například společné malování obřího plátna, slalom na vozíčku, malování na tvář, vyrábění), bavili se při vystoupení Kaňky a jejích tygrů, soutěžili v Superstar, viděli tanec Maja, se kterým Kaňka vyhrála první místo v soutěži Fonteadance.

Karolína Kamberská si hravě a profesionálně poradila s tím, že na její vystoupení zapršelo a nepustila své zaujaté posluchače z míst. Až do 22 hodin jsme tančili a zpívali  s táborskou rockovou kapelou MATABOR.

…jsme tu pro Vás už 10 let…

Hlavními sponzory letošní Benefice byl RUMPOLD s.r.o.- pan Petr Adensam, který předal klientovi Centra Kaňka speciální dotykový počítač, a SC Metal s.r.o. - pan Aleš Strnad, který předal Kaňce finanční dar. Město Tábor pak podpořilo v rámci aktivních grantů odboru kultury veřejnou část Benefice. Děkujeme!

Speciální poděkování patří firmám, které nám pomohly realizovat "barevnou tvář Kaňky", dále za pomoc při realizaci Benefice paní Danuši Hroncové za nezištnou a nadšenou pomoc, firmě Real servis za bezplatnou dopravu, Kulturnímu domu Soběslav za zapůjčení laviček, zaměstnancům Centra Kaňka za aktivní pomoc (bez Vás by to nešlo, přátelé...), panu Josefu Šimákovi za nezištné práce všeho druhu a Ivanu Kunclovi za hodiny strávené u počítače při spouštění nových webových stránek Kaňky. Opět úžasným moderátorem nám byl pan Petr Kukla alias pan Jahoda a znovu a stále lépe nám zpíval Libor Hrstka a hrála kapela Matabor.