Integrované sportovně rehabilitační pobyty:

Každoročně Centrum Kaňka pořádá týdenní letní a zimní sportovně rehabilitační pobyty, které jsou vždy tématicky zaměřené a vychází z požadavku aktivního trávení volného času v integrovaném kolektivu. Rodiče mohou vypravit své děti samostatně (tuto variantu je třeba zejména u dětí menších, které jedou poprvé, konzultovat s vedoucí volnočasových aktivit), nebo se pobytu také zúčastnit a využít pak aktivit připravených i pro ně - mohou zvolit relaxaci či aktivní odpočinek (cvičení, výtvarná činnost, přednášky...). Většina rodičů dětí předškolního věku jede společně s dětmi, tato varianta je ideální. Dopolední a odpolední program tak prožívají děti s "tetami z Kaňky" a do postýlky je ukládá maminka nebo tatínek. Pro větší děti je to naopak velká příležitost se osamostatnit a užít si společnost vrstevníků.

 
V zimě jezdíme již několik let do Černého Dolu v Krkonoších. Zimní pobyt je ve znamení lyžování, bobování a koulování. Lyžují všechny děti, zdravé i s postižením - monolyže zajistí Centrum Kaňka po domluvě s rodiči. Naši pracovníci jsou vyškolení k svážení a asistenci u monolyžařů. 
Termín aktuálního pobytu je od 3. března, přihlášku naleznete níže.
 
Letní pobyt trávíme v Chlumu u Třeboně. Děti celým pobytem provází tématicky připravený plán činností. Sportovní a pohybové aktivity střídají výtvarné činnosti, zpívání a hraní, koupání a vycházky. V uplynulých letech jsme prožili pobyty ve znamení Indiánů, Pravěku, Námořníků apod. Připravena je i nabídka programu pro rodiče. 
 
 
  • Dotazy a informace: Lenka Michalová, vedoucí volnočasových aktivit, michalova@kanka.info, tel.: 776 752 242 nebo 381 212 872
  • Dokumenty ke stažení: 

Všeobecné podmínky pro účastníky pobytů a táborů, poskytovaných Centrem Kaňka

Přihláška na zimní sportovně rehabilitační pobyt v Černém Dole