Čím Kaňka žije?

14. prezentační ples Centra Kaňka vypukne v pátek 10. ledna 2020 od 20 hodin v Hotelu MAS.

Vstupenky si můžete rezervovat už dnes - e-mail sekretariat@kanka.info


V pátek 12. dubna byl v Centru Kaňka určen jako den úklidu. Rozhodli jsme se opět důkladně uklidit pavilony i velkou zahradu, které máme svěřené od Města Tábor do užívání.

Už po patnácté vyrazilo Centrum Kaňka druhý týden v březnu do Krkonoš na integrovaný sportovně-rehabilitační pobyt dětí s postižením. Učíme tak děti s postižením a celé jejich rodiny aktivnímu způsobu života a bojujeme proti jejich izolaci.

Tradičního "jarního" divadelního představení, které už po 7. Centrum Kaňka realizovalo jako způsob prolnutí světa lidí s hendikepem a zdravých i jako jednu z cest, jak dofinancovat svůj provoz, se letos benefičně ujalo Divadlo Kapota s představením "Dobré ráno, rodino!". Představení bylo míněno hlavně jako poděkování, proto se v hledišti...

Instalace výstavy děl "našich" dětí nás naplnila hrdostí. Děti s hendikepem, které u nás v Kaňce chodí do mateřské nebo základní školy, učíme zapojit se do čehokoliv - byť každé s určitou mírou dopomoci. Proto mohou lyžovat, vyhrávat soutěže ve vaření, nebo třeba vystavovat obrazy:-)