Čím Kaňka žije?


Provoz naší školy, školky, sociálních služeb i volnočasových aktivit je dočasně přerušen. Zaměstnanci se snaží podporovat rodiny dětí při domácím vzdělávání, probíhají telefonické konzultace v rodinách Rané péče, věnují se přípravám, údržbě areálu Kaňky a nutné administrativě.

POZOR ZMĚNA! NAŠE DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ SE NERUŠÍ, TERMÍN ALE BUDE POSUNUT. NOVÝ TERMÍN OZNÁMÍME PO UKONČENÍ STAVU NOUZE. PRODANÉ I ZAMLUVENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ PLATNÉ. SÁL JE TÉMĚŘ VYPRODÁN, ZBÝVÁ JEŠTĚ NĚKOLIK VSTUPENEK. DĚKUJEME ZA TRPĚLIVOST.

Proč by vozíčkář nemohl lyžovat? Kaňka se právě vrátila ze skiresortu Černá hora, kde ještě na poslední chvíli před nouzovým stavem proběhl bezpečně náš zimní integrovaný sportovně rehabilitační pobyt pro děti s postižením. Letos proběhl díky projektům Pomozte dětem, ČSOB pomáhá regionům, Tábor Triathlon Festival, Jihočeský kraj a Teplárna Tábor -...

Hledáme partnery pro vytvoření důstojného kuchyňského koutu pro nácvik sebeobsluhy v rámci ergoterapie dětí a mládeže s postižním v Centru Kaňka. Kout, který jsme zdědili před 18 lety je již naprosto nevyhovující.