Mateřská škola

Kontakty:

Ředitelka MŠ a ZŠ Mgr. Petra Dalibová, telefon: 734 573 989, e-mail: dalibova@kanka.info

Charakteristika mateřské školy

Mateřská škola, která je součástí naší obecně prospěšné společnosti Kaňka o.p.s. (celý název Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s.), poskytuje předškolní vzdělání dětem se smyslovým, tělesným či mentálním postižením, s poruchami autistického spektra či dětem s kombinací těchto vad, které jsou ve věku 3 - 7 let.

Jsme tu pro vás i Vaše dítě a dokážeme Vám nabídnout ucelený systém péče, profesionalitu, odbornost, vstřícnost i laskavost - a to vše pod jednou střechou.

Děti při pobytu v našem zařízení využívají podle potřeby sociální služby, tedy osobní asistenci a sociálně terapeutické činnosti; děti v předškolním vzdělávání pak ještě službu Rané péče. Nabízíme i integrované volnočasové aktivity

Zřizovatelem MŠ je naše nezisková organizace Kaňka o.p.s. (celý název Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s.) - proto má charakter "soukromé" školy. Smluvní úplata za předškolní vzdělávání je stanovena na 5.400,- Kč ročně.

Více o naší MŠ se dozvíte zde.

Jak vypadá den u nás zjistíte zde.

Jak přihlásit dítě do naší MŠ se dozvíte zde.

Co je důležité před nástupem do MŠ vědět zjistíte zde.

Organizace školního roku je popsána zde.