Individuální dárci
Sem vložte podnadpis

Pro jednorázové privátní dárce

Vyplňte, prosím, ve spodní části stránky formulář, kontaktujeme Vás.

Pro pravidelné privátní dárce - program "HODINA PRO KAŇKU"

Účastník tohoto programu je laskavý člověk, který se rozhodl Kaňku pravidelně finančně podporovat a věnovat jí pravidelně například měsíčně částku odpovídající jeho hodinové mzdě. Nezáleží na výši příspěvku, pro Kaňku je důležitý fakt, že jde o pomoc pravidelnou, se kterou můžeme počítat v našich rozpočtech. Je pro nás povzbuzením, že svou činností získáváme důvěru lidí, kteří se zavážou k pravidelnému finančnímu příspěvku. Považujeme je za své přátele, informujeme je o dění v Kaňce a zveme je na akce Kaňky. Během téměř dvou desítek let existence Kaňky jsme takto získali z řad rodičů dětí, rodin zaměstnanců, nebo lidí, které oslovila naše vize a práce, mnoho přátel. Budeme vděční, když rozšíříte jejich řady.

Jak se zařadit do programu "Hodina pro Kaňku?

Ve spodní části této stránky je formulář, který vyplňte a odešlete - ozveme se Vám s potvrzením a instrukcemi. Případně volejte nebo pište: tel.: 734 100 558, e-mail: budilova@kanka.info. Můžete se rozhodnout, zda Vaše jméno a výši příspěvku budeme zveřejňovat na našich stránkách a ve výročních zprávách.

Pokud vyplníte formulář, kontaktujeme Vás a odešleme Vám v lednu následujícího roku Potvrzení o daru pro účely odpočtu ze základu daně.

DĚKUJEME!