Individuální dárci - program "Hodina pro Kaňku"

Sem vložte podnadpis

Program "HODINA PRO KAŇKU" byl inspirován bonmotem našeho prvního dárce, který naše díky za jeho finanční dar komentoval slovy "to vydělám za hodinu práce" :-).

Účastník tohoto programu je laskavý člověk, který se rozhodl Kaňku pravidelně nebo i jednorázově finančně podporovat. Nezáleží na výši příspěvku, pro Kaňku je důležitý fakt, že jde o pomoc pravidelnou, se kterou můžeme počítat v našich rozpočtech. V neposlední řadě je pro nás takto projevená důvěra v naši práci obrovským povzbuzením. Účastníky programu považujeme za naše přátele, informujeme je o dění v Kaňce a zveme je na akce Kaňky. Během téměř dvou desítek let existence Kaňky jsme takto získali z řad rodičů dětí, rodin zaměstnanců, nebo lidí, které oslovila naše vize a práce, mnoho přátel. Budeme vděční, když rozšíříte jejich řady - ať už trvalým příkazem na delší dobu, nebo jednorázově.

Jak podpořit program "Hodina pro Kaňku"?

Ve spodní části této stránky je formulář, který vyplňte a odešlete - ozveme se Vám s potvrzením a instrukcemi ohledně možnosti plateb. Případně volejte nebo pište: tel.: 734 100 558, e-mail: budilova@kanka.info. Můžete se rozhodnout, zda Vaše jméno a výši příspěvku budeme zveřejňovat na našich webových stránkách a ve výročních zprávách.

Proč potřebujeme Vaše osobní údaje, jak s nimi budeme zacházet a jaká máte práva se dozvíte zde.

Dárce - fyzická osoba má nárok na uplatnění odpočitatelné položky, pokud hodnota daru činí alespoň 1000 Kč. Základ daně lze zvýšit nejvýše o 15%.

Chcete podpořit program "Hodina pro Kaňku"? Vyplňte tento formulář.

Po odeslání formuláře Vás e-mailem kontaktujeme s dalšími informacemi ohledně ověření a platby.