Individuální dárci - program "Hodina pro Kaňku"

Sem vložte podnadpis

Program "HODINA PRO KAŇKU" byl inspirován bonmotem našeho prvního dárce, který naše díky za finanční dar komentoval slovy "to vydělám za hodinu práce" :-).

Účastník tohoto programu je laskavý člověk, který se rozhodl Kaňku pravidelně nebo i jednorázově finančně podporovat. Nezáleží na výši příspěvku, pro Kaňku je důležitý fakt, že jde o pomoc pravidelnou, se kterou můžeme počítat v našich rozpočtech. V neposlední řadě je pro nás takto projevená důvěra v naši práci obrovským povzbuzením. Účastníky programu považujeme za naše přátele, informujeme je o dění v Kaňce a zveme je na akce Kaňky. Během téměř dvou desítek let existence Kaňky jsme takto získali z řad rodičů dětí, rodin zaměstnanců, nebo lidí, které oslovila naše vize a práce, mnoho přátel. Budeme vděční, když rozšíříte jejich řady.

Jak podpořit program "Hodina pro Kaňku"?

Ve spodní části této stránky je formulář, který vyplňte a odešlete - ozveme se Vám s potvrzením a instrukcemi ohledně možnosti plateb. Případně volejte nebo pište: tel.: 734 100 558, e-mail: budilova@kanka.info. Můžete se rozhodnout, zda Vaše jméno a výši příspěvku budeme zveřejňovat na našich webových stránkách a ve výročních zprávách.

Proč potřebujeme Vaše osobní údaje, jak s nimi budeme zacházet a jaká máte práva se dozvíte zde.

Dárce - fyzická osoba má nárok na uplatnění odpočitatelné položky, pokud hodnota daru činí alespoň 1000 Kč. Základ daně lze zvýšit nejvýše o 15%.

Chcete podpořit program "Hodina pro Kaňku"? Vyplňte tento formulář.

Po odeslání formuláře Vás e-mailem kontaktujeme s dalšími informacemi ohledně ověření a platby.