Chcete nás podpořit? Jakákoliv částka je významná a jakákoliv pomoc je potřebná...

Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o. p. s.

Vážení dárci,

chcete-li Kaňce přispět, aby mohla dále pomáhat dětem s postižením, využijte níže popsané cesty. I pro nás je důležité, aby způsob pomoci byl transparentní a v souladu s legislativou. Pokud si nejste jisti správností plánovaného postupu, kontaktujte nás. Děkujeme.

Něco o nás...  About us...

Péče o dárce a další informace: Ing. Ludmila Budilová, tel.: 734 100 558, budilova@kanka.info

Formy pomoci:

  • Finanční dar určený k udržení provozu Centra Kaňka převodem na číslo běžného účtu Kaňka o.p.s.: 227735925 / 0300. Ten je pak v plné výši použit na nutné náklady spojené s dofinancováním chodu organizace v souladu s naší zakládací smlouvou dostupnou ve veřejných rejstřících.
  • Finanční dar určený k podpoře naší veřejné sbírky, díky které postupně rekonstruujeme naše prostory.  Dar převodem na účet veřejné sbírky 289248698 / 0300 je v plné výši určen pouze na náklady spojené s přestavbou a rekonstrukcí prostor Centra Kaňka.
  • Pomoci nám můžete i materiálně, svou službou nebo dobrovolnickou činností. 

Dar pro Centrum Kaňka se pro daňové účely odečítá od daňového základu. Právnickým osobám rádi vystavíme darovací smlouvu, fyzickým osobám pak po ukončení roku automaticky zasíláme "Potvrzení o daru". Více zjistíte na rozcestníku níže.

Centrum Kaňka se stalo v roce 2012 signatářem etického kodexu fundraisingu.

Pokud jsme Vás přesvědčili a chcete se stát naším dárcem, zvolte jednu z těchto možností:

V roce 2023 nám dosud pomohli:

Marcela Andělová, Marie Truhlářová, Richard Čulik, Ludmila Janoušková, Monika Franková, paní Pecníková, Petra Dočekalová, Nina Desanti Danielowitzová, Vavřinec Zelníček, Martin Binder, Marie Richterová, Jana Kolářová, Jaroslav Fořt, Dagmar Mačugová, Studentský parlament Gymnázia Tábor, Stanislav Ambrož, Marta Štěpánová, návštěvníci Winter Hockey days Planá nad Lužnicí, MUDr. Marek Slabý...

Místní správa a samospráva

Jihočeský kraj, Město Tábor, Město Sezimovo Ústí, Obec Libějice, Obec Nová Ves u Chýnova, Obec Turovec, Obec Radenín, Obec Hlavatce

Organizace a firemní dárci

Plicní Tábor s.r.o., Asociace rodičů dětí s DMO, Fórum dárců z.s. prostřednictvím projektu ČSOB pomáhá regionům,

Nadace

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Věcné dary a služby

Welness hotel MAS s.r.o., ACTIVA spol. s r.o., VSP Data a.s., Farid Dilmaghani, Ivan Kuncl, Marek Cihlář, kapely Le´Grace, Cihelna a spol.

další, kteří si nepřáli být jmenováni...

Děkujeme Vám!

Kompletní seznamy dárců za uplynulé roky naleznete v jednotlivých výročních zprávách.