Chcete nás podpořit? Jakákoliv částka je významná a jakákoliv pomoc je potřebná...

Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o. p. s.

Vážení dárci,

chcete-li Kaňce přispět, aby mohla dále pomáhat dětem s postižením, využijte níže popsané cesty. I pro nás je důležité, aby způsob pomoci byl transparentní a v souladu s legislativou. Pokud si nejste jisti správností plánovaného postupu, kontaktujte nás. Děkujeme. Něco o nás...  About us...

Péče o dárce a další informace: Ing. Ludmila Budilová, tel.: 734 100 558, budilova@kanka.info

Formy pomoci:

  • Finanční dar určený k udržení provozu Centra Kaňka převodem na číslo běžného účtu Kaňka o.p.s.: 227735925 / 0300. Ten je pak v plné výši použit na nutné náklady organizace v souladu s naší zakládací smlouvou dostupnou ve veřejných rejstřících.
  • Finanční dar určený k podpoře veřejné sbírky projektu Přestavba Denního stacionáře převodem na číslo účtu veřejné sbírky 289248698 / 0300. Dar převodem je v plné výši určen pouze na náklady spojené s přestavbou a rekonstrukcí prostor našeho Denního stacionáře. Na tento projekt je možné přispět i touto on-line platební branou přes darujspravne.cz, pak je 1% z částky strženo poskytovatelem platební brány.
  • Pomoci nám můžete i materiálně, svou službou nebo dobrovolnickou činností. 

Dar pro Centrum Kaňka se pro daňové účely odečítá od daňového základu. Právnickým osobám rádi vystavíme darovací smlouvu, fyzickým osobám pak po ukončení roku automaticky zasíláme "Potvrzení o daru". Více zjistíte na rozcestníku níže.

Centrum Kaňka se stalo v roce 2012 signatářem etického kodexu fundraisingu.

Pokud jsme Vás přesvědčili a chcete se stát naším dárcem, zvolte jednu z těchto možností:

V roce 2021 nás podpořili:

Organizace, nadace a firemní dárci

Nadace ČEZ v programu EPP Pomáhej pohybem, Silon s.r.o. Planá nad Lužnicí, ČSOB pomáhá regionům prostřednictvím Fóra dárců, SK K2 z.s. v rámci B7, Nadační fond AVAST, společnost TESCO prostřednictvím programu "Vy rozhodujete, my pomáháme", Výbor Dobré vůle Olgy Havlové, společnost ČSOB v programu "ČSOB pomáhá regionům", Nadace Divoké husy, VKV spol. s r. o., Servis Climax a.s.

Věcné dary a služby

ACTIVA spol. s r.o., VSP Data a.s., Farid Dilmaghani,  Ivan Kuncl, Marek Cihlář, kapely Le´Grace, Cihelna a spol., Endless Drain, Music Stars ZUŠ Sezimovo Ústí

Individuální dárci

JUDr. et PhDr. Petr Podlaha, Martin Binder, Vavřinec Zelníček, Ing. Richard Čulik, Jiří Hák, Marie Richterová, Ing. Jaroslav Fořt, Libuše Janovská, studenti DG Kralupy nad Vltavou z programu DoFE, Monika Franková, Nina Desanti Danielowitzová, Marcela Andělová, Nina Bosáková  ... a další, kteří si nepřáli být jmenováni.

Prostřednictvím GIVT CZ jste svými on-line nákupy přispěli i vy. 

Státní správa a samospráva

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Jihočeský kraj, Město Tábor, Město Sezimovo Ústí, obec Opařany,  obec Libějice, obec Opařany, obec Nová Ves, obec Košice, obec Dolní Hořice, obec Hlavatce, obec Dražice, Město Chýnov, obec Želeč

Děkujeme Vám!

Kompletní seznamy dárců za uplynulé roky naleznete v jednotlivých výročních zprávách.