Jak nás podpořit
Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o. p. s.

Vážení dárci,

chcete-li Kaňce přispět, aby mohla dále pomáhat dětem s postižením, využijte níže popsané cesty. I pro nás je důležité, aby způsob pomoci byl transparentní a v souladu s legislativou. Pokud si nejste jisti správností plánovaného postupu, kontaktujte nás. Děkujeme. 

Péče o dárce a další informace: Ing. Ludmila Budilová, tel.: 734 100 558, budilova@kanka.info

Jakákoliv částka je potřebná a jakákoliv pomoc je významná...


Něco o nás...  About us...

Formy pomoci:

  • Finanční dar určený k udržení provozu Centra Kaňka převodem na číslo běžného účtu Kaňka o.p.s.: 227735925 / 0300. Celá tato částka je použita na nutné náklady spojené s naší zakládací smlouvou.
  • Finanční dar určený k podpoře dlouhodobého projektu Přestavba Denního stacionáře převodem na číslo účtu veřejné sbírky 289248698 / 0300. Dar převodem je v plné výši určen pouze na náklady spojené s přestavbou a rekonstrukcí prostor našeho Denního stacionáře. Na tento projekt je možné přispět i touto on-line platební branou přes darujspravne.cz, pak je 1% z částky strženo poskytovatelem platební brány.
  • Pomoci nám můžete i materiálně, svou službou nebo expertní dobrovolnickou činností. Volejte nám, na formě pomoci domluvíme.

Dar pro Centrum Kaňka se pro daňové účely odečítá od daňového základu. Rádi Vám vystavíme darovací smlouvu, fyzickým osobám pak po ukončení roku automaticky zasíláme Potvrzení o daru.

Pro oba případy potřebujeme Vaše identifikační údaje. Volejte, prosím, na 734 100 558 nebo pište na budilova@kanka.info.

Centrum Kaňka se stalo v roce 2012 signatářem etického kodexu fundraisera.

Dárci v roce 2019

V roce 2020 nás dosud podpořili:

Organizace, nadace a firemní dárci

Nadace ČEZ v programu EPP Pomáhej pohybem, DMC management consulting s.r.o., C-Energy Planá s.r.o., Vodafone Czech republic - pečení pro neziskovky, Silon s.r.o. Planá nad Lužnicí, ČSOB pomáhá regionům prostřednictvím Fóra dárců, Advokátní kancelář Jehne Vodák, Apoštolská církev - misijní stanice Debora, Nadační fond AVAST

Věcné dary a služby

Hotel MAS Sezimovo Ústí, Farid Dilmaghani, Marek Cihlář, Projekt Marionette

Individuální dárci

JUDr. et PhDr. Petr Podlaha, Martin Binder, Vavřinec Zelníček, Ing. Richard Čulik, Jiří Hák, Marie Richterová, Ing. Jaroslav Fořt, Libuše Janovská, 6. třída ZŠ Zborovská, JUDr. Vladimíra Bláhová, Ing. Josef Nápravník, David Jehne, Filip Ehrenberger, Michaela Renková, Pavla Peldová, Vladimíra Kyselová, Mgr. Lukáš Fladr, Jan Janík, Monika Franková, Nina Desanti Danielowitzová ... a další, kteří si nepřáli být jmenováni.

Prostřednictvím GIVT CZ jste svými on-line nákupy přispěli i vy. 

Státní správa a samospráva

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Jihočeský kraj, Město Tábor, Město Sezimovo Ústí, obec Opařany, obec Dolní Hořice, obec Košice, obec Libějice, obec Želeč, obec Nová Ves, obec Hlavatce, obec Dražice, Město Chýnov, Město Planá nad Lužnicí

Děkujeme Vám!

Kompletní seznamy sponzorů za uplynulé roky naleznete v jednotlivých výročních zprávách.