Kroužky, pobyty, příměstský tábor

Volnočasové aktivity

Po vyhodnocení aktuální situace po vyhlášení stavu nouze je v Centru Kaňka zastaven do odvolání provoz všech kroužků a volnočasových aktivit.

Sledujte tuto stránku, kde Vás budeme informovat o jejich opětovném spuštění.

Děkujeme za pochopení.

Už od roku 2002 vyrážíme v létě a v zimě s dětmi s postižením na integrované sportovně rehabilitační týdenní pobyty. 

Stejně dlouho se maminky s těmi nejmenšími dětmi každý týden scházejí v Kaňce na cvičení, hraní, výtvarku, keramiku a další kroužky pod odborným vedením lektorek. Všechny kroužky jsou integrované. Mnohé z dětí, které k nám v té době chodily, jsou dnes už skoro dospělé a o pozitivním vlivu integrovaných volnočasových aktivit svědčí to, že některé z nich s námi dodnes jezdí na pobyty - dnes už jako dobrovolníci. 

Úkolem Centra Kaňka je finančně, organizačně a personálně zajišťovat nejenom jedinečný model sociálních služeb a vzdělávání pro děti a mládež s postižením, ale také integrovaných volnočasových aktivit pro děti zdravé i s postižením. Kroužky už od jednoho roku věku dítěte navštěvuje ročně kolem 150 dětí. Velice oblíbená je tzv. školička, kdy se dítě pozvolna a bez stresu socializuje. Větší děti ocení náš příměstský tábor, nebo sportovně rehabilitační pobytové týdny - ať už s rodiči, nebo samostatně.

Jednotlivé sekce nabídky kroužků a pobytů pro děti zdravé i s postižením se Vám zobrazí po kliknutí na tlačítka Kroužky, Pobyty a Příměstský tábor výše. 

Všeobecné podmínky táborů a pobytů poskytovaných Centrem Kaňka.