8. Koncert, který otevřel dveře

29.09.2021

Na svatého Václava 2021 jsme mohli jako téměř pokaždé světci poděkovat za krásné počasí. Rekordní účast připomínala Táborky a jako zlatý hřeb pozvaní rockeři Pavlíček, Střihavka, Dragoun, Meier, Kulhánek a Hrubý rozhýbali náměstí. Fotoalbum z akce... a Fotoreport z Kulturne.com Davida Peltána

Jste zvědaví na výsledek sčítání veřejné sbírky? Odhad, který jsme s moderátorem Čechťou na pódiu říkali, byl skromný. Rozpečeťování přineslo skvělou zprávu - výsledek je 138 408 Kč. Byli jste skvělí a za tuhle částku, určenou na rekonstrukci denního stacionáře v Centru Kaňka, Vám děkujeme.

Takže dobrovolníci z Gymnázium Pierra de Coubertina a Střední zdravotnické školy Tábor - rekord jste dali! Díky Vám! 

Stejně tak za podporu koncertu děkujeme: Abakus - nadační fond zakladatelů Avastu, Město Tábor, Jihočeský kraj, BRISK Tábor a.s. a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR. A také Technickým službám Města Tábor, E.ON Česká republika a Výrobně lahůdek ze Slap u Tábora. Koncert každoročně organizačně zajišťují zaměstnanci Centra Kaňka. A velký dík patří i kapelám Le´Grace, Music Stars ZUŠ Sezimovo Ústí, Cihelna a spol., kteří nám každoročně bez nároku na honorář hrají a i letošnímu nováčkovi, kapele Endless Drain.