Benefiční představení divadelního spolku Kapota

06.02.2019

Tradičního "jarního" divadelního představení, které už po 7. Centrum Kaňka realizovalo jako způsob prolnutí světa lidí s hendikepem a zdravých i jako jednu z cest, jak dofinancovat svůj provoz, se letos benefičně ujalo Divadlo Kapota s představením "Dobré ráno, rodino!". Představení bylo míněno hlavně jako poděkování, proto se v hledišti sešly různorodé skupiny lidí: drobní dárci, zástupci a představitelé společností, které Kaňku podporují ať už finančně, materiálně nebo službou. Zástupci měst a obcí na Táborsku v čele se zaměstnanci Městského úřadu Tábor, kteří si pravidelně kupují vstupenky na naše představení. Dobrovolníci, rodiny a přátelé našich dětských klientů. Zaměstnanci Centra Kaňka, jejich rodiny a přátelé. 

Energie, která v sále vznikla je pro nás obrovským povzbuzením v další práci.

Před představením jsme na pódiu hovořili o tradici a umění darovat. Obojí potvrdil už po šesté finanční ředitel společnosti Silon, který nám předal "malý" dárek - šek na 100.000 Kč. Velice si vážíme tohoto partnerství i toho, že Bernard Morawitz dobře osobně zná naši práci a rozhodl se nás podporovat. Finanční částka bude použita, stejně jako výtěžek z představení, na dofinancování provozu Centra Kaňka. 

Děkujeme společnosti Silon, všem, kteří nás přišli podpořit, Divadlu Kapota a Městu Tábor za podporu realizace představení v rámci Aktivních grantů.