Bezbariérový přístup do stacionáře z "ČSOB pomáhá regionům"

27.01.2022

Před rokem jste nám pomohli svým hlasováním a příspěvky získat finanční grant v projektu "ČSOB pomáhá regionům". Ten byl určen na první krok celkové rekonstrukce nových prostor našeho Denního stacionáře pro mladé dospělé s postižením - tedy vybudování bezbariérového přístupu, konkrétně zhotovení nájezdové rampy pro vozíčkáře. Hlásíme splnění prvního kroku:-)

Na celý rozsáhlý projekt zateplení, rekonstrukce a vybavení se nám podařilo získat ve spolupráci s Adventními koncerty ČT zásadní finanční částku, Denní stacionář tedy od nového školního roku 2022 začne sloužit klientům.

Když jsme před několika lety začali z důvodu potřeby navýšení kapacit jednat s Městem Tábor o získání tzv. Domečku (= budoucího Denního stacionáře) do užívání, byli jsme smířeni, že budeme velmi postupně získávat finance na rekonstrukci z vlastních zdrojů. Realizace by se tím protáhla na několik let. Ani se nám nesnilo, že díky ČSOB pomáhá regionům a Adventním koncertům ČT budeme moci už letos v létě nový stacionář slavnostně otevřít. Děkujeme Vám všem!