Koncert, který otevírá dveře - popáté

28.09.2017

Webové album z akce...

Další fotky od Davida Peltána jsou také ve fotoreportu www.kulturne.com.

Tisková zpráva

Koncert, který otevírá dveře - popáté!

Čerstvý držitel Ceny Anděl ve dvou kategoriích Thom Artway, Circus Ponorka, Le´Grace, Cihelna, Music Stars ZUŠ Sezimovo Ústí. To byly lahůdky letošního už pátého charitativního Koncertu pro Centrum Kaňka.
Kasiček veřejné sbírky se během koncertu i den poté laskavě ujala paní profesorka Eva Kotrčková a její septima posílená o dvojici ze sexty a trojici studentů z kvinty Gymnázia Pierra de Coubertina. Navzdory překrásnému počasí, které mnoho lidí vytáhlo na prodloužený víkend mimo Tábor, se vybrala skvělá částka 50.181,- Kč. Ta umožní rozvoj 7 terapeutických programů pro děti s postižením v Centru Kaňka.
Dík patří všem dobrovolníkům za jejich nasazení i Vám všem, kteří jste do kasiček veřejné sbírky přispěli.
Speciální dík také místním kapelám, které jsou našimi stálicemi. Za fotky děkujeme Honzovi Veselému a Tereze, Šimonovi a Romaně Kunclovým.
Koncert by se nemohl uskutečnit bez finanční podpory Nadačního fondu AVSAST, Jihočeského kraje, Města Tábor, Rumpold s.r.o.

... a velké poděkování patří také těm, kteří pomohli svými službami s realizací:

E.ON Česká republika, s.r.o., Technické služby Tábor s.r.o. a dále Zahradní architektura Tábor s.r.o., NWT Computer Tábor, Pekárna Štěch, Farid Dilmaghani a další.

D Ě K U J E M E !