Koncert, který otevírá dveře - už po deváté

28.09.2022

Na svatého Václava, ve středu 28. září se ve 14 hodin sejdeme na Žižkově náměstí. Tradiční charitativní koncert kapel, tentokrát Cihelna a spol., show NAHUBU ONDŘEJE RUMLA (15:30) a fragmenty rockové opery Jesus Christ Superstar (17:00) (v podání TSB)...

Na náměstí bude od 13 do 18:00 zároveň probíhat program nejenom pro rodiny s dětmi - najdete tu stanoviště, dílny, skákací hrad, proběhne charitativní prodej dobrot a výrobků naší arteterapie.

Vstup volný. Podpořit nás můžete do zapečetěných kasiček veřejné sbírky na podporu Centra Kaňka. Už během úterka v ulicích Tábora potkáte studenty Gymnázia PdC, kteří Vás budou zvát na koncert, rozdávat perníková srdíčka a prosit o příspěvek do kasiček sbírky. Během koncertů ve středu odpoledne je pak potkáte na Žižkově náměstí. Přesný výsledek této dvoudenní sbírky zveřejníme během čtvrtka po rozpečetění kasiček pracovníky městského úřadu.

Tato akce je spolufinancována Jihočeským krajem z dotačního programu Podpora kultury, společností BRISK Tábor a.s., Městem Tábor a APSS ČR.

Organizaci dobrovolnicky zajistili zaměstnanci Centra Kaňka. Veřejnou sbírku provedou studenti GPC Tábor. S technickým zajištěním vypomáhají Technické služby Města Tábor. Skákací hrad zapůjčil E.ON Česká republika. Občerstvení pro dobrovolníky dodávají Lahůdky Slapy.