ALICE & Dan Bárta, 28. září na náměstí v Táboře - díky!

28.09.2023

10. ročník Koncertu, který otevírá dveře na Svatého Václava v Táboře na Žižkově náměstí byl jedinečný. Našlapané náměstí, krásné počasí, skvělá muzika... takhle jsme slavili Svatého Václava.

Dobrovolníkům z 2. B Gymnázia Pierra de Coubertina prošlo během koncertu a den před ním kasičkami 155.044,- Kč, přes QR kódy přišlo přímo na účet 9.445,- Kč. To je výtěžek veřejné sbírky věnované letos na rozšíření prostor a zázemí našich sociálních služeb.

Celkem tedy letošní koncert našich kamarádů z Cihelny & spol. a hosté a skvělé kapely ALICE & Dan Bárta přinesl všem 164.489,- Kč.

Rodiny s dětmi se dobře bavily na stanovištích, kterých se jako vždy ujali dobrovolnicky naši zaměstnanci ve svém volném čase.

Děkujeme SILON s.r.o, Jihočeský kraj, YANFENG IAT Czechia, Město Tábor, APSS ČR, Brisk Tábor a API CZ za finanční pomoc. 

Dále děkujeme: Technické služby Tábor s.r.o., Lahůdky Slapy, dobrovolníci a zaměstnanci Centra Kaňka, Farid Dilmaghani, Marek Cihlář, Efaflex, Luboš Kocourek, Radek Jandák, Rengl. s.r.o., Šimon Kuncl, David Peltán a další.

Akce probíhala pod záštitou starosty Města Tábor a prezidenta APSS ČR.

Bylo nám ctí.

Album fotografií najdete zde.