TERÉNNÍ OSOBNÍ ASISTENCE

19.02.2024

Zjištění nezávazného zájmu o terénní osobní asistenci s možností doprovodu, dohledu v běžných denních činnostech, včetně podávání stravy, základní hygieny a dalších služeb.

Centrum Kaňka plánuje v Táboře a širším okolí rozšíření svých služeb o terénní osobní asistenci. Abychom ji mohli nabídnout klientům i pečujícím osobám, velmi prosíme všechny, kdo terénní osobní asistenci potřebují, o vyplnění tohoto dotazníku. Může se jednat o děti a dospělé s postižením, seniory, dlouhodobě nemocné, pro které bude služba šita na míru. Definice Osobní asistence dle MPSV. Na tuto službu lze čerpat příspěvek na péči a její cena je dle zákona 135,- / 155,- Kč na hodinu - v závislosti na počtu hodin poskytovaných služeb. Vyplněním tohoto dotazníku nám pomůžete nastavit naši novou službu a péči "šitou na míru" Vašim potřebám. Až službu budeme moci spustit, kontaktujeme Vás s bližšími informacemi a podmínkami.

Nezávazný dotazník k vyplnění - elektronický formulář.

Dotazník k vytištění a vyplnění ručně - doručte jakkoliv na Kaňka o.p.s., sekretariát, Helsinská 2731, 390 05 Tábor, preferujeme ale ofotit a poslat e-mailem na valehrachova@kanka.info.

Možné je i vyplnění dotazníku po telefonu: volejte mezi 9:00 a 14:00, Iveta Valehrachová telefon +420 605 761 632.  

Děkujeme za Váš čas.