Sedací systém Leckey MyGo 1 nebo 2 a Squigless z druhé ruky

15.10.2020

Milí rodiče,

jsme nestátní zařízení Centrum Kaňka v Táboře. Se začátkem nového školního roku máme k Vám velkou prosbu. Do naší speciální MŠ přišlo více nových dětí s těžším postižením, pro které je při práci ve školce i při terapiích nezbytný správný sed v kvalitním sedacím systému. Ze své vlastní zkušenosti možná víte, jak je důležitý správný sed pro vývoj koordinace oko-ruka, pro všechny nácviky a i z hlediska fyzioterapie atd.

Protože si jako nestátní zařízení nemůžeme dovolit koupit 6 nových sedacích systémů různých velikostí, rozhodli jsme se, že se pokusíme sehnat nějaké sedačky "z druhé ruky" - tedy od rodin, které pro své dítě podobnou sedačku měly, a jejichž děti už z nich vyrostly, nebo je nepoužívají. Nám nevadí takovým sedačkám dát u nás v MŠ, ZŠ či Rané péči druhou šanci😊

Proto prosíme - pomozte nám sdílením propojit se s rodinami, které pečují o děti do 13 let s opožděným psychomotorickým vývojem, DMO a podobně - možná takové znáte z lázní, různých rodičovských skupin a podobně. Cílem je, dostat naši výzvu dál a najít lidi, kteří takové sedačky mají a mohli by nám je z druhé ruky prodat. Kontaktujte nás na e-mail budilova@kanka.info, domluvíme vhodnost nabídnuté sedačky pro nás, odvoz a případně cenu.

Jde nám zejména o sedačky značky Leckey MyGo velikosti 1 a 2, Leckey Squigless, případně Leckey PAL a podobné.

Mockrát děkujeme za přeposlání

Centrum Kaňka