SILON s.r.o. - společenská odpovědnost pro Centrum Kaňka

28.04.2020

Od roku 2012 společnost SILON s.r.o. každoročně podporuje vybraný projekt Centra Kaňka. Vedení společnosti SILON velice dobře osobně zná naši práci i aktuální potřeby a Centrum Kaňka zachází s finančním darem s péčí dobrého hospodáře. Od počátku spolupráce jsme takto mohli například pořídit rehabilitační Motomed pro malé vozíčkáře, vestavět bezbariérový přístup do prostor terapií, pořídit do 3 pavilonů bezbariérové vstupní dveře a zrekonstruovat ty prostory ze 70. let, které už nedokázaly důstojně sloužit potřebám dětí s postižením.

Letos přišla řada na již dlouho nevyhovující malou výdejnu stravy v prostorech, které obývá naše speciální Mateřská školka. Využili jsme nuceného uzavření provozu po dobu stavu nouze a do prací jsme se vrhli už nyní, aby děti mohly ihned po znovuotevření začít prostory využívat.

Velice si vážíme takto cílené podpory společnosti SILON i důvěry, se kterou s námi každoročně počítají. To umožňuje lepší plánování našich služeb pro 100 dětí z Tábora a okolí i pro jejich rodiny. Těšíme se také na naše letošní charitativní divadelní představení, jehož součástí bude SILON s.r.o. už podeváté.

Ing. Ludmila Budilová, PR a fundrasing Centra Kaňka