SUPERGROUP.CZ - Koncert, který otevírá dveře

28.09.2021

Na Svatého Václava, v úterý 28. září se odpoledne sejdeme na Žižkově náměstí. Tradiční charitativní koncert kapel Le´Grace, Music Stars ZUŠ Sezimovo Ústí, Cihelna a spol. a Endless Drain završí SUPERGROUP.CZ, tedy pánové Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, Miloš Meier, Vladimír "Guma" Kulhánek, Roman Dragoun.

Na náměstí bude od 13:30 do 18:00 probíhat program nejenom pro rodiny s dětmi - najdete tu stanoviště, dílny, maskoty ČT, skákací hrad, proběhne charitativní prodej dobrot a výrobků naší arteterapie.

Vstup volný. Na místě probíhá veřejná sbírka na podporu Centra Kaňka.

Akci již tradičně podpořil NF Avast (nově Abakus nadační fond zakladatelů Avastu), Město Tábor, Jihočeský kraj, BRISK Tábor a.s. a APSS ČR. Dobrovolnicky zajistili zaměstnanci Centra Kaňka. Veřejnou sbírku provedou studenti septimy Gymnázia GPC Tábor pod vedením profesorky Elišky Turecké a další dobrovolníci. S technickým zajištěním vypomohly Technické služby Města Tábor. Skákací hrad zapůjčil E.ON Česká republika. Občerstvení pro dobrovolníky je z Výrobny lahůdek ze Slap u Tábora. Všem patří náš velký dík!

Akci může zpravodajsky natáčet ČT jako přípravu pro letošní účast Centra Kaňka v seriálu Adventních koncertů České televize.

Podmínky účasti na kulturní akci

Timeline jednotlivých kapel najdete po otevření plakátu: