T - Mobile Olympijský běh

16.09.2020

Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka. S tímto heslem je spojen T-Mobile Olympijský běh. Je jedno, zda jsi závodník, jsi malý, velký, běháš jen občas, v přírodě, nebo na dráze. Na T-Mobile Olympijském běhu jde především o to, hýbat se pro radost. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí v naší zemi. V jeden den, vyběhne na různých místech České republiky na trať celkem 60 000 dětí z téměř 300 škol.

A nejinak tomu bylo i tento školní rok u nás v Kaňce. Ve středu 16. 9. 2020 v 10:00 byl na zahradě Kaňky odstartován T- Mobile Olympijský běh. Vytýčeny byly dvě trasy - jedna pro starší školáky, která vedla okolo areálu Kaňky a druhá pro mladší školáky a děti z mateřské školy v prostoru zahrady. Celý běh proběhl v duchu fair - play a v cíli byla připravena pro každého závodníka medaile a diplom za účast. Nemohlo chybět ani vyhlášení nejrychlejších a rozdání drobných cen. Všem závodníkům blahopřejeme! Poděkování patří i zaměstnancům Kaňky, kteří se stali po dobu závodu pořadateli na trati, na stratu a v cíli. A vzhledem k tomu, že se naše běhání vydařilo, rádi se této akce zúčastníme i v příštím školním roce.