Slavnostní otevření Denního stacionáře

11.10.2022

Že jsme byli vybráni Českou televizí do pořadu Adventní koncerty ČT 2021 byl pro naši společnost obrovský dar. Znamenalo to totiž, že prostřednictvím Adventních koncertů a celorepublikové veřejné sbírky, která je s ním spojená, máme šanci získat finance na rekonstrukci prostor, do kterých se přestěhuje náš Denní stacionář.  A to se také stalo - více zde.

Mohli jsme tedy během léta roku 2022 kompletně připravit důstojné, vyhovující a kompletně bezbariérové prostory pro skupinu klientů, kteří využívají sociální službu Denní stacionáře. Slavnostní otevření za přítomnosti zástupců Města Tábor a Sezimovo Ústí, našich milých dárců, přátel Centra Kaňka a rodičů našich klientů proběhlo 11. října 2022. Bylo připraveno občerstvení, stříhala se stuha, hrálo se a vzpomínalo. Moc děkujeme za tento milý rituál - byl pro nás velmi důležitý, protože završil obrovské mnoholeté úsilí a energii věnovanou tomu, aby náš stacionář mohl být otevřen.

Stacionář navštívila také s kamerou Česká televize, aby o ukončení projektu natočila krátký medailonek s paní Ester Janečkovou.